ART / Oil paintings / Oil painting 13581454
nr 1358 1454
OIL PAINTING
Anders Lind. Signed. Oil on canvas, 88x62,
Anders Lind, Signerad. Olja på duk, 88x62 cm
SEK 250
Monday November 2 2020
at 18:31:43
200 kr